Самомасаж - засіб загартування та оздоровлення організму дошкільників

25 лист. 2021
«Масаж – для здоров’я страж», - так говорять вихователі і батьки своїм малятам. Чому? Загальновідомо, що масаж або самомасаж - один із методів фізкультурно – оздоровчої роботи з дітьми, а також активний лікувальний засіб, тактильний подразник, заспокійливий засіб для зняття втоми. А якщо при цьому використати яскраве, незвичне обладнання, то такий масаж перетворюється на цікаву гру, яка приносить не лише користь для дитячого організму, а й емоційне задоволення.

У цьому переконались слухачі першого у цьому році засідання професійної спільноти «Фізкультурні цікавинки», темою якого стало «Масаж, самомасаж – засіб загартування та оздоровлення дитячого організму в умовах закладу дошкільної освіти». У режимі онлайн керівник спільноти інструкторів з фізкультури та вихователів груп з пріоритетним оздоровчим напрямком Інна Поспєлова надала корисні методичні поради щодо організації та методики проведення масажу, акцентувала увагу на особливості його проведення в дошкільному віці. Слухачі мали змогу подивитись відеоролики з фрагментами використання різних видів самомасажу в освітньому процесі, які запропонували педагоги дошкільного закладу №56 «Гусельки» Оксана Ніколаєва, Яна Боляс, Вікторія Пащенко. Познайомившись з технікою та методикою самомасажу, учасники професійної спільноти відзначили, що цей метод оздоровлення, підвищення працездатності та профілактики захворювань необхідний для активного включення в систему фізкультурно – оздоровчої роботи закладу дошкільної освіти.

dc039c88d785cb7a8ac891e165c54a5f.md.jpg

134234a4d07cc19eda97a11a895f3049.md.png