Ні для кого не секрет, що ефективні заняття мають супроводжуватися гарною візуалізацією. І це логічно! Адже дітям до вподоби яскраві зображення, відео, інфографіка, анімація та діаграми. З метою створення якісного інтерактивного контенту відбулось 4 засідання професійної спільноти «ДІДЖИТАЛ» для педагогів закладів дошкільної освіти Бахмутської територіальної громади за темою «Співпраця та креатив - онлайнові помічники сучасного педагога».

Під час засідання керівник професійної спільноти Марина Скоробогатько познайомила слухачів з віртуальною інтерактивною дошкою, видами та особливостями використання онлайн-дошок в освітньому процесі. Презентувала анонс інтерактивних безкоштовних онлайн-дошок для організації сімейної форми виховання з елементами дистанційної освіти.

Тетяна Піскун, вихователь-методист закладу дошкільної освіти №47 «Оленка», познайомила з інтерактивною віртуальною дошкою Padlet та надала покроковий алгоритм створення онлайн-ресурсу.

Вихователь-методист закладу дошкільної освіти №18 «Росинка» Марина Долгая презентувала трендовий освітній ресурс Genially для  створення якісної візуалізації: презентації, інтерактивні ігри, інфографіку, вікторини, анімації та багато цікавого.

Слухачі професійної спільноти «Діджитал» відмітили ефективність онлайн-сервісів, які обов’язково стануть у нагоді в роботі з дітьми.