Літня школа «Учні Ейнштейна» була організована для школярів 7-10 класів Бахмутської громади у формі дистанційної тематичної зміни, під час якої діти отримали комплекс додаткових послуг, спрямованих на подолання освітніх втрат з фізики під час дистанційного навчання в умовах воєнного стану.

Під час роботи літньої школи вчителі Ольга Шепель, Людмила Захаренко (ЗОШ №12), Олена Гозбенко (ЗОШ №5), Віра Іваненко (ЗОШ №18), Юлія Гуща (ЗОШ №2), Анна Чирська (ЗОШ №9), Лариса Бєлова (ЗОШ №7) розвивали у школярів стійкий інтерес до вивчення фізики, підвищували мотивацію до навчання у школі, розкривали їх власні здібності та творчий потенціал.