Підвищення кваліфікації

Студія онлайн-освіти "Ed-Era" (онлайн-курси, спецпроєкти, інтерактивні підручники та освітні блоги)
Спільнота активних освітян "Всеосвіта"  (конференції, семінари, вебінари, курси, марафони)
Освітній проєкт для учнів і вчителів "На урок" (вебінари, конференції, курси, бібліотека розробок, тести, проєкти, конкурси)
Платформа масових відкритих онлайн-курсів "Prometheus" (курси від провідних викладачів, університетів та організацій світу)

Горлівський інститут іноземних мов Державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет» (курси підвищення кваліфікації на договорній основі)

Донецький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти. Курси підвищення кваліфікації для педагогічних працівників освітніх закладів
Маріупольський державний університет. Центр підвищення кваліфікації та післядипломної освіти
Державний вищий навчальний заклад "Донбаський державний педагогічний університет". Освітні програми курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників
Дія. Цифрова  освіта  для  педагогів
Інститут  психології  імені Г.С. Костюка НАПН України
Проходження тесту з цифрової грамотності для педагогів

читати далі

читати  далі

додатки

МАТЕРІАЛИ СЕРПНЕВОГО МАРАФОНУ 2020

28 серпня 2020
Робота ідейних центрів для освітян «Від ідеї – до втілення»
28 серпня на базі Бахмутської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 у рамках серпневого форуму «Створення сучасного освітнього простору Бахмутської ОТГ» для педагогів працювали Центри «Від ідеї – до втілення».

caf09bebb6c1853a0eaa3374fb817470.jpg

d9ab21186e6a8b61b020ab5b76c19321.md.jpg

27 серпня 2020
У Бахмуті відбувся серпневий форум освітян

Напередодні Дня знань відбувся серпневий форум педагогів закладів освіти Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади «Створення сучасного освітнього простору Бахмутської міської ОТГ».

27 серпня 2020
Активна участь педагогів Бахмутської міської ОТГ у VІ Конгресі освітян Донеччини

Новий навчальний рік завжди несе нові надії та сподівання, спонукає до нових планів і звершень. І, мабуть, не лише педагогу, а й кожному колективу, кожному керівнику, кожному варто звірити свої стратегії з тактиками професійного колективного поступу галузі в цілому.