читати далі

До відома батьків та учнів, які проживають на територіях, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження!

Управління освіти Бахмутської міської ради повідомляє, що триває прийом заяв для організацій навчання за дистанційною формою (9,11 класи) та екстернатною формою навчання (2-11 класи). З метою зарахування на дистанційну або екстернатну форму навчання та отримання документу про відповідний рівень освіти державного зразку батькам учнів необхідно звернутись до Управління освіти за тел. (0627) 44-15-46 або до зазначених нижче закладів загальної середньої освіти:

Бахмутська загальноосвітня школа
I-III ступенів №18 ім.Дм.Чернявського