«МЕТОДИЧНІ СМАКОЛИКИ» ДЛЯ ПЕДАГОГІВ ДОШКІЛЛЯЗагальновідомо, що Святий Миколай розносить подарунки. І виявилося не тільки дітям, а й працьовитим та натхненим вихователям садочків.Методичним подарунком» для педагогів закладів дошкільної освіти Бахмутської громади стало колективне консультування «Інструменти для здійснення освітнього процесу у змішаному форматі навчання» з експертом дошкільної освіти Ольгою Безсоновою.Педагогів чекало чудове та продуктивне спілкування з талановитим науковцем і фахівцем дошкільної освіти. Учасники змогли дізнатися про онлайн-інструменти та засоби психологічної підтримки учасників освітнього процесу, які дозволять організувати якісне сімейне навчання з елементами дистанційного навчання. Отриманий інструментальний організатор допоможе використовувати особистісний підхід, здійснити індивідуальний супровід розвитку дошкільнят, сприятиме взаємодії з батьками вихованців, забезпечить емоційний розвиток.Хай здійснюються дива та магічні перетворення, а Святий Миколай принесе всім нам миру й перемоги!!!