2 груд. 2021

Третя онлайн-зустріч у рамках педагогічної майстерні Лариси Зайцевої

«Як допомогти дитині оцінити власну математичну діяльність?» - таке ключове питання було поставлене учасниками третього засідання педагогічної майстерні Лариси Зайцевої, доктора педагогічних наук, професора кафедри дошкільної освіти Бердянського державного педагогічного університету.

Розвиваємо «суперсилу» молодих управлінців садочків

«Стати героєм та знайти свою суперсилу», - під таким гаслом відбулося перше засідання Школи молодих керівних кадрів закладів дошкільної освіти «Трамплін» у поточному навчальному році. Тематичним спрямуванням цієї онлайн-зустрічі стала «Організація гурткової діяльності в умовах закладу дошкільної освіти».

Новинки мистецької освітньої взаємодії з дошкільниками

Імплементація Державного стандарту дошкільної освіти викликає багато запитань у практиків. Тому вийти з лабіринту запитань щодо нововведень намагались учасники засідання професійної спільноти керівників музичних «Музична скарбничка», яке відбулося на базі закладу дошкільної освіти №49 «Кріпиш» у дистанційному форматі.
29 лист. 2021

Синергія вчителів початкової освіти та географії

Відбулось сумісне засідання професійних спільнот вчителів початкової освіти (4 класи) та вчителів географії, яке відбулося у форматі круглого столу на базі ЗОШ №5. Зустріч була присвячена темі «Тематичний день як форма реалізації міжпредметної інтеграції», на якому колеги початкових класів ділилися своїм досвідом щодо зближення та поєднання різних навчальних предметів.
29 лист. 2021

Мистецькі спілкування для дошкільнят

Відбулося засідання роботи педагогічної спільноти «Чарівний світ прекрасного» за темою «Взаємодія за освітнім напрямом «Дитина у світі мистецтва» по новому: аналізуємо, аргументуємо, апробуємо», яке відбулося на базі дошкільного закладу № 27 «Зірочка».
26 лист. 2021

Відбулось практичне заняття для педколективу КУ "ІРЦ м. Бахмут"

Педагоги комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр м. Бахмут» взяли участь у практичному занятті «Формування сприятливого емоційного клімату в педагогічному колективі», організованому психологом КУ «ЦПРПП Бахмутської міської ради» Юлією Коршун.
25 лист. 2021

Засідання професійної спільноти методистів та керівників гуртків закладів позашкільної освіти

Відбулось засідання професійної спільноти методистів та керівників гуртків закладів позашкільної освіти Бахмутської ТГ «Використання здоров’язбережувальних технологій у сучасному освітньому просторі закладу позашкільної освіти».
25 лист. 2021

Самомасаж - засіб загартування та оздоровлення організму дошкільників

«Масаж – для здоров’я страж», - так говорять вихователі і батьки своїм малятам. Чому? Загальновідомо, що масаж або самомасаж - один із методів фізкультурно – оздоровчої роботи з дітьми, а також активний лікувальний засіб, тактильний подразник, заспокійливий засіб для зняття втоми. А якщо при цьому використати яскраве, незвичне обладнання, то такий масаж перетворюється на цікаву гру, яка приносить не лише користь для дитячого організму, а й емоційне задоволення.
23 лист. 2021

Відбулось перше онлайн заняття методичної студії "Кроки до успіху"

Комунальною установою «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Бахмутської міської ради» було організовано перше онлайн заняття методичної студії «Кроки до успіху» для педагогів, які атестуються комісією ІІ рівня у 2021-2022 навчальному році.
23 лист. 2021

Відбулось засідання професійної спільноти «Дивосвіт»

Коли розпочинати формування почуття власної гідності як представника українського народу? Які умови створити для набуття дітьми соціального досвіду? Які форми роботи та методи використати для успішної реалізації завдань патріотичного виховання? Відповіді на ці питання педагоги отримали на першому онлайн-засіданні професійної спільноти «Дивосвіт».

2 груд. 2021
Третя онлайн-зустріч у рамках педагогічної майстерні Лариси Зайцевої