Інструкції по роботі на онлайн-сервісах

Google    Classroom     від   А  до  Я.    Навчаємося   разом
    Калейдоскоп   сервісів
    Popplet - карти   знань
    Blendspace - електронний  супровід  уроку
    Tagul - хмари  тегів
    Loupe - хмарки-колажі  зображень
    Learning  Apps - інтерактивні  вправи
    Wizer. Me - інтерактивні   робочі   аркуші

12 квіт. 2024
VII КОНКУРС-ЗАХИСТ STEM-ПРОЄКТІВ В МЕЖАХ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛЬНОТИ ВЧИТЕЛІВ ФІЗИКИ ТА АСТРОНОМІЇ
У межах міської професійної спільноти вчителів фізики та астрономії відбувся вже VII конкурс-захист STEM-проєктів «Український прорив» серед учнів 7-10 класів ЗЗСО Бахмутської територіальної громади.

10 квіт. 2024
НАВЧАТИ ДОШКІЛЬНЯТ МИСТЕЦТВУ БЕЗ ЗРАЗКІВ
Привчити дітей робити вибір та творити не за зразками дасть змогу інтегрований та діяльнісний підходи до мистецького виховання. Саме про них йшла мова на колективному онлайн-консультуванні з теми «Мистецька освіта дошкільників: не відтворювати, а творити», яке організувала та провела консультант центру професійного розвитку Ірина Нікітіна. Вебзала зібрала педагогів закладів дошкільної освіти, які разом міркували над ключовим питанням: Як краще навчати основам мистецтва: відтворювати за зразком чи робити за задумом?