Подолання освітніх втрат

Питання подолання освітніх втрат — критично важливе для українських шкіл та є одним із найважливіших викликів для навчання під час воєнного стану. Але для того, щоб розпочати надолуження у класах, учителям варто орієнтуватися в основних термінах.

Тому ми  пропонуємо  для вчителів  тезаурус  – роз’яснення певних термінів, слів, словосполучень, які   допоможуть  зрозуміти всі нюанси у цій темі та ефективно організувати роботу з подолання освітніх втрат та розривів. Сподіваємося, що він стане своєрідним лайфхаком для  вас,  принесе користь та надасть певну допомогу.

Покликання активне. Ознайомлюйтесь  із першим випуском, а ми, тим часом,  підготуємо для  вас  наступний…

РЕКОМЕНДУЄМО СКОРИСТАТИСЯ