Прокачай свою українську

ВЕБІНАРИ

«Українська для кожного» (Міністерство освіти і науки України, Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України, ГО «Ukraine Active»)

«Розвиток та вдосконалення українськомовного середовища у ЗДО: практичні заходи»

ОНЛАЙН-КУРСИ

Онлайн курс «Українська мова»                                                                                                              від освітнього проєкту «Education Era»

РЕСУРСИ