Ця проблема дуже актуальна, бо завдяки пізнавальним психічним процесам дитина одержує знання про навколишній світ та про себе, засвоює нову інформацію, запам'ятовує, розв'язує певні завданняПсихічні процеси сприяють нормальному розвитку  мовлення, урізноманітнюють внутрішнє життя дитини, сприяють розширенню її світогляду.

Під час засідання учасники обговорювали найефективніші методи, форми і прийоми роботи з розвитку пізнавальних психічних процесів, використання елементів ігрового навчання як засобу активізації пізнавальної діяльності у дітей із особливими освітніми потребами в умовах сімейного навчання з елементами дистанційної освіти, бо саме пізнавальна активність, сформована в період дошкільного дитинства, є потужною силою, що рухає пізнавальний розвиток особистості протягом усього життя.

Сьогодні, на засіданні всі педагоги мали змогу поділитися своїми надбаннями, бо тільки творчий підхід та пізнавальні заняття, як частина освітнього процесу, дарують не лише знання здобувачам освіти, а й радість від пізнання, допомагають створити для дітей безпечний й цікавий віртуальний освітній простір.

Ця зустріч виявилася насиченою, ефективною та плідною. Учасники заходу мали можливість обмінятися думками, поспілкуватися, бо саме спілкування з однодумцями надихає на нові звершення.