Відбулось перше засідання професійної спільноти для вихователів груп раннього віку "Кольорове довкілля"

28 жовт. 2021
Якщо ви прагнете до успішного розвитку наймолодших вихованців садочка, тоді потрібно подбати про збагачення ігрового середовища і педагогічного супроводу в кожному закладі дошкільної освіти.

Перше засідання професійної спільноти для вихователів груп раннього віку «Кольорове довкілля», яке відбулось в онлайн-форматі було присвячене проблемі створення ігрового середовища для раннього розвитку, в якому дитина змогла би успішно розвиватися і реалізовувати свою пізнавальну активність. Керівник професійної спільноти Марина Скоробогатько презентувала слухачам фокусний підхід до організації освітнього середовища в групах раннього віку, бо саме у ньому дитина удосконалює свій фізичний стан, формує моторні та сенсорні навички, що відповідають віку, набуває життєвий досвід, вчиться упорядковувати і зіставляти різні предмети і явища. Педагоги закладу дошкільної освіти №31 поділилися досвідом щодо організації ігрової діяльності з малятами. Тетяна Борисовська, вихователька садочка №31, підготувала відеоролик із фрагментом ігрової діяльності з дітьми раннього віку «Пригоди їжачка». Учасники професійної спільноти зрозуміли, що гра – це «чарівна скринька», за допомогою якої можна навчити малюка спостерігати, ромовляти, мислити, пізнавати світ, а головне – вона викликає радість, свободу та ініціативність у дитини.

0234b801729aabf2214aa7b41f562c59.md.jpg

b6c9093d734c9c4e16c56c7c3d25c57b.md.jpg