СУЧАСНІ ОНЛАЙН ІНСТРУМЕНТИ ЯК ЗАСІБ ПАРТНЕРСЬКОЇ ВЗАЄМОДІЇ УЧАСНИКІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

26 бер. 2024
З метою удосконалення професійних компетентностей керівних кадрів щодо реалізації сучасних підходів до організації дистанційного навчання та партнерської взаємодії в освітньому просторі закладу дошкільної освіти відбувся семінар для директорів та вихователів-методистів садочків з теми «Сучасні онлайн інструменти як засіб партнерської взаємодії учасників освітнього процесу».

Як приємно зануритися у світ  дошкілля, щасливий та безтурботний!   Наші діти – майбутні дорослі. А дорослі беруть відповідальність за свої дії та вчинки. Ми,  педагоги, вже сьогодні  можемо діями змінити майбутнє, змінити світ. Дошкільна освіта, навіть у воєнний час, у дистанційному форматі, може бути цікавою. Якісну освіту дошкільнят можуть забезпечити саме сучасні онлайн інструменти та партнерство між всіма учасниками освітнього процесу.

Тому з метою удосконалення професійних компетентностей керівних кадрів щодо реалізації сучасних підходів до організації дистанційного навчання та партнерської взаємодії в освітньому просторі закладу дошкільної освіти  відбувся семінар для  директорів та вихователів-методистів садочків  з теми  «Сучасні онлайн інструменти як засіб  партнерської взаємодії учасників освітнього процесу».

Захід проводився у формі освітянського технопарку, під час якого були обґрунтовані нові критерії якості освіти, здійснено апробацію та показ  нових  технологій та онлайн інструментів, які забезпечать новий рівень надання освітніх послуг.

Учасники  обговорили  умови педагогіки партнерства, з’ясували принципи співпраці,  проаналізували та апробували безліч  онлайн інструментів  для використання в умовах  дистанційної роботи садочка. А наприкінці виробили управлінські рішення щодо удосконалення організації дистанційного навчання та партнерської взаємодії в освітньому просторі ЗДО.

Усі ми різні, однак нас об'єднує спільна мрія - створити для дітей безпечний віртуальний освітній простір, де навчання буде приємним і цікавим. Якщо ми докладемо спільних дій, зусиль, то можемо змінити картину світу. Змінюємо освіту задля перемоги!