15 лют. 2017

Відбулась нарада заступників директорів шкіл

Відповідно до плану роботи міського методичного кабінету Управління освіти Бахмутської міської ради відбулась нарада заступників директорів з навчально-виховної та виховної роботи.
22 січ. 2017

Міський конкурс історико-літературних композицій «Україна – єдина країна»

До Дня Соборності України у Бахмутському міському Центрі дітей та юнацтва пройшов міський конкурс історико-літературних композицій «Україна – єдина країна», організований міським методичним кабінетом Управління освіти Бахмутської міської ради.
21 січ. 2017

Засідання заступників директорів шкіл з навчально-виховної роботи

Відповідно до плану роботи міського методичного кабінету Управління освіти Бахмутської міської ради відбулась нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи.
19 січ. 2017

У Бахмуті привітали переможців та лауреатів міського туру конкурсу «Учитель року - 2017»!

Всеукраїнський конкурс «Учитель року» – це своєрідний підсумок фахової майстерності вчителя, демонстрація найкращих професійних умінь, особистих методичних знахідок, володіння сучасними освітніми технологіями.
15 січ. 2017

Зміни свою школу

До Бахмутської школи №4 завітали журналісти телеканалу «1+1». Справжні професіонали свого діла реалізували креативну ідею учителів та учнів зробити школу кращою.
12 січ. 2017

Нарада заступників директорів з виховної роботи

Заступниками директорів з виховної роботи підведено підсумки роботи у І семестрі