Відбулось перше засідання Школи молодого вихователя «Територія дитинства»

5 лист. 2021

Пам’ятаєте пісню з мультфільму «Мавпочка вперед» про те, що у кожній маленькій дитині є по двісті грамів вибухівки? Як вірно підмічено потребу дітей у русі! Одним з найкращих засобів задоволення рухової активності у дітей є рухлива гра, яка ще й дарує можливість веселого і захоплюючого проведення часу зі своїми друзями. Тож питанню ролі рухливої гри у фізичному вихованні та формуванні рухової компетентності дошкільників було присвячено перше засідання Школи молодого вихователя «Територія дитинства», яке відбулось в онлайн-форматі. Керівник школи, вихователь-методист дошкільного закладу №6 Олена Кириллова, розкрила питання щодо ролі рухливої гри в фізичному розвитку дитини, познайомила учасників з класифікацією рухливих ігор. Досвідчений вихователь садочка №36 Ірина Піліпчатіна поділилися досвідом організації та проведення рухливих ігор з дошкільниками. У практичній частині молодим вихователям було запропоновано відеоперегляд та обговорення рухливої гри, що підготувала вихователька садочка №36 Юлія Тимофєєнко. Сподіваємося, що отримані знання сприятимуть підвищенню професійної компетентності молодих вихователів та «вибуху» рухової активності та позитивного настрою їх вихованців!

81b45862c379978c6a1d266eddf6e09b.md.jpg

2ff4146f508a680baff6d704a0f3c0a0.md.png