18 лист. 2021
Відбулося онлайн-засідання професійної спільноти вчителів освітньої галузі «Мистецтво» з теми «Інфо-медійна грамотність на уроках мистецтва». Керівник спільноти Лариса Анацька ознайомила вчителів з навчально-методичними матеріалами, які розроблені в рамках проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність».

Методологія цієї програми передбачає інтеграцію інфомедійної грамотності в уроки мистецтва з метою набуття школярами навичок критичного сприйняття інформації та усвідомлення ними цінності високоякісної інформації в контексті шкільної освіти. Наталя Березовська продемонструвала фрагмент уроку «Імпресіонізм у живописі і музиці» з використанням матеріалів цього проєкта. Вчителі долучилися до виконання вправ, які дали можливість інтегруватися в урок мистецтва додатково до основного матеріалу.

5c1c8fe2bdc5334f2ff13b5a375b34f3.md.jpg

e107ffb67340fb1c042e86da23914806.md.jpg