31 січ. 2022

Розпочала свою роботу міська студія «Агенція психологічної рівноваги» для педагогів Бахмутської міської ТГ

Педагоги непосидючі, активні, невгамовні натури. А самопізнання, як відомо, не буває багато! Саме тому, раді повідомити, що розпочала свою роботу міська студія «Агенція психологічної рівноваги»! На базі школи №5 відбулось перше заняття циклу «Стрес в нашому житті: прояви та наслідки», організоване практичним психологом КУ «ЦПРПП Бахмутської міської ради» Юлією Коршун.
31 січ. 2022

Молоді вихователі опановують ранкові зустрічі дошкільнят

Яким вихователь бачить ідеальний початок дня? Усмішки дітей, бадьорий настрій та енергійність, багато захопливих ідей для проведення сумісної діяльності. Як цього досягти? У пригоді стануть щоденні ранкові зустрічі. Ранкова зустріч – це чудовий засіб вдалого початку дня у колі друзів, обміну новинами та планами, можливість сказати кожному комплімент і підбадьорити того, у кого поганий настрій.
31 січ. 2022

Педагоги Бахмутської міської територіальної громади стали учасниками навчання з мінної безпеки

Більше 20 педагогів закладів загальної середньої та позашкільної освіти Бахмутської міської територіальної громади стали учасниками тренінгу з навчання населення щодо ризиків, пов’язаних з мінами та вибухонебезпечними предметами у рамках реалізації міжнародного проєкту «Підвищення ефективності процесу гуманітарної протимінної діяльності, включаючи допомогу жертвам від вибухонебезпечних предметів у Східній Україні шляхом розвитку національного потенціалу».
26 січ. 2022

Що таке іммерсивне заняття?

Як будувати іммерсивне заняття? Що головне-освітній процес, керований педагогом, чи освітній результат, який отримала дитина? Відповіді на ці питання педагоги отримали на другому засіданні професійної спільноти «Дивосвіт», яке відбулося в онлайн - форматі.
26 січ. 2022

Сучасні смарт-рішення в освітньому процесі закладу дошкільної освіти

З метою ознайомлення педагогів – дошкільників з сучасними Інтеренет – сервісами та впровадженням комп'ютерних та цифрових технологій в освітній процес ЗДО відбулось друге засідання творчої групи «Діджитал» з теми «Сучасні смарт-рішення в освітньому процесі закладу дошкільної освіти».
26 січ. 2022

Активне консультування з проєктної діяльності

На запит педагогів консультантом комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Бахмутської міської ради» Іриною Нікітіною було проведено колективну консультацію «Організація проєктної діяльності з дошкільниками».
21 січ. 2022

Засідання міської Школи майстерності для вчителів початкових класів «Педагогічний стартап»

Гра — іскра, що запалює вогник допитливості, зацікавленості та вимагає концентрації уваги учнів, напруження їх сил. Без ігрових форм роботи з дітьми неможливо розвинути їх мислення, винахідливість, допитливість. Адже гра – та природна форма діяльності, в якій реалізуються інтереси, бажання, наміри, вподобання кожної дитини, нахили та здібності.
20 січ. 2022

Відбулось колективне консультування педагогів закладів освіти Бахмутської міської ТГ

Загальновідомо, що робота вчителя відрізняється високою емоційною напругою і виснаженням. Як наслідок, без створення певних компенсаторних механізмів, у педагогів можуть виникати негативні емоційні стани особистості. Саме тому, практичним психологом КУ «ЦПРПП Бахмутської міської ради» Юлією Коршун, проведено колективне консультування педагогів закладів освіти «Самодопомога: засоби стабілізації емоційних станів».
20 січ. 2022

Математика дошкільнят не закінчується заняттям

У межах «Педагогічної майстерні», за ініціативи комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Бахмутської міської ради» відбулася п’ята зустріч педагогів-дошкільників громади з доктором педагогічних наук, професором кафедри дошкільної освіти.
14 січ. 2022

Запалити в учнів бажання вчитися

Запалити в учнів бажання вчитися – основне завдання кожного творчого вчителя. Які форми та стратегії навчання необхідно застосувати, щоб мотивувати до навчання сучасного першокласника? Про це на своєму другому засіданні дізнавалися члени міської професійної спільноти вчителів 1-х класів.