18 січ. 2023

Продовжуємо навчати дітей дистанційно, але цікаво!

Шановні педагоги дошкільних та шкільних освітніх закладів! Пропонуємо цікавий онлайн ресурс "ЛогікЛайк", який є покроковим курсом для розвитку логічного мислення в ігровій формі дітей віком (5-7) років та (8-12) років.
13 січ. 2023

Методичний стрім про педагогічний досвід

Фахівцями КУ «ЦПРПП Бахмутської міської ради» було організовано та проведено ІV сесію методичного онлайн-стріму «Атестація: питання та відповіді». Зустріч була присвячена відповідям на питання, пов’язаними з узагальненням та презентацією кращого педагогічного досвіду.
29 груд. 2022

Вивчаємо англійську онлайн

LINGVA.SKILLS - наймасовіший освітній онлайн проєкт України. І завдяки цьому, вивчення англійської мови дорослими стало ще доступнішим та цікавішим.
21 груд. 2022

Відбулася ІІІ сесія методичного онлайн-стріму «Атестація: питання та відповіді»

Фахівцями КУ «ЦПРПП Бахмутської міської ради» було організовано та проведено ІІІ сесію методичного онлайн-стріму «Атестація: питання та відповіді».
8 груд. 2022

Новинки дистанційної освіти для дошкільнят

В умовах війни та вимикання електроенергії дошкільна освіта переживає не найкращі часи. Навіть переведення процесу в онлайн не вирішує проблему, адже зв’язок може раптово зникнути і в педагога, і в дитини. На допомогу в такому разі приходять сучасні технології та методики дистанційної освіти.
1 груд. 2022

Продовжуємо навчати за допомогою цифрових застосунків

За підтримки організації «Save the Children» та в партнерстві з Міністерством освіти і науки України створено безкоштовний застосунок «Library for All» (Бібліотека для всіх), який допоможе дітям продовжувати навчання незалежно від місця перебування.
17 лист. 2022

Освітні цікавості для дошкільнят

Шановні педагоги! Пропонуємо вашій увазі застосунок НУМО, який ви можете рекомендувати батькам як додатковий ресурс для розвитку дитини дошкільника.
4 лист. 2022

Відбулося підсумкове заняття педмайстерні Лариси Зайцевої

На сучасному етапі перед вихователем постає складне завдання - не просто навчити дітей математичним поняттям, а розвинути компетентності, пробудити жагу до знань на усе життя.
31 жовт. 2022

Відбулася міжрегіональна онлайн-виставка «Театральна мозаїка»

27 жовтня у рамках угоди про співпрацю між Донецьким та Івано-Франківським обласними інститутами післядипломної педагогічної освіти відбулася міжрегіональна онлайн-виставка «Театральна мозаїка».
28 жовт. 2022

Відбулася ІІ сесія методичного онлайн-стріму «Атестація: питання та відповіді»

Фахівцями КУ «ЦПРПП Бахмутської міської ради» було організовано та проведено ІІ сесію методичного онлайн-стріму «Атестація: питання та відповіді».