19 квіт. 2023

Відбувся «Методичний ярмарок» знахідок патріотичного виховання дошкільнят

Загальновідомо, важливим акцентом в роботі закладів дошкільної освіти є патріотичне виховання. Таку стратегію пропонує і виборює держава, тому цю тактику займає Управління освіти та Центр професійного розвитку педагогічних працівників.
13 квіт. 2023

Відбувся віртуальний круглий стіл «Дистанційна освіта: як не втратити якість».

Комунальною установою «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Бахмутської міської ради» сумісно із Управлінням освіти Бахмутської міської ради для заступників директорів закладів загальної середньої освіти був проведений віртуальний круглий стіл за темою «Дистанційна освіта: як не втратити якість».
16 бер. 2023

Вдосконалюємо свій професійний рівень разом

В умовах сьогодення, нескінченної освіти у дистанційному форматі, сучасному учителю необхідно постійно вдосконалюватися. Тому, до вашої уваги, шановні колеги, пропонуємо онлайн ресурс, який містить безліч платформ для урізноманітнення ваших уроків.
28 лют. 2023

Онлайн засідання професійної спільноти для інструкторів з фізичної культури «Фізкультурні цікавинки»

Вченими давно доведено, що статичне навантаження дитини – найважче. Воно спричиняє розумову перевтому, послаблює увагу, уповільнює кровообіг, отже, і водопостачання мозку. «Ліки» від цього прості і всім відомі – вправи на релаксацію.
24 лют. 2023

Відбулося засідання професійної педагогічної спільноти керівників музичних «Музична скарбничка»

Як ефективно організувати та провести різні форми музичної діяльності в умовах дистанційної форми освіти? Які методи та прийоми стимулювання інтересу та мотивації дітей до музичної діяльності в умовах дистанційного навчання використовувати у своїй роботі? Вийти з лабіринту сьогоднішніх нововведень намагались учасники засідання професійної педагогічної спільноти керівників музичних «Музична скарбничка» .
16 лют. 2023

Відбулося засідання Школи молодого управлінця та управлінського резерву

Як підвищити фахову підготовку, професійну майстерність педагогів, підтримати в колективі дух творчості під час спілкування онлайн? Ці питання досліджували слухачі Школи молодого управлінця та управлінського резерву на засіданні з теми «Організація методичної роботи з педагогами в умовах дистанційної комунікації».
3 лют. 2023

Сертифікація: реалії, перспективи, таємниці успіху

Команда ЦПРПП Бахмутської міської ради продовжує працювати для освітян міста. Так, напередодні реєстрації на проходження сертифікації – 2023 для вчителів початкової освіти, математики та української мови, керівників шкіл громади було проведено методичний івент «Сертифікація: реалії, перспективи, таємниці успіху».
2 лют. 2023

Відбулася V сесія методичного онлайн-стріму «Особливості проведення майстер-класу»

Фахівцями КУ «ЦПРПП Бахмутської міської ради» було організовано та проведено V сесію методичного онлайн-стріму «Особливості проведення майстер-класу».
27 січ. 2023

Відбулося друге онлайн засідання професійної спільноти для вчителів-логопедів, вчителів-дефектологів та асистентів вихователів закладів дошкільної освіти «Еквівалент спеціальної та інклюзивної освіти»

Друге онлайн засідання професійної спільноти для вчителів-логопедів, вчителів-дефектологів та асистентів вихователів закладів дошкільної освіти було присвячено темі «Методичні засади звукової культури мовлення у дітей дошкільного віку з освітніми потребами».
19 січ. 2023

Відбулося засідання школи молодих спеціалістів «Стимул»

Відбулося засідання міської школи молодого вчителя «Стимул» з теми «Інноваційні підходи до організації навчання дітей. Розвиток інформаційно – цифрової та інноваційної компетентності педагога», яке відвідали творчі та амбіційні педагоги зі стійким бажанням розвиватися у професійній сфері та ділитися своїм досвідом із колегами.