14 бер. 2022

Цікавинки для самоосвіти педагога

У цей непростий час необхідно переорієнтувати свою увагу. Тому для вашої самоосвіти, шановні педагоги, пропонуємо ще один цікавий ресурс.

Формуємо навички подолання стресу

Щоб краще впоратися зі стресом необхідно навчитися менше відволікатися на свої важкі думки та негативні почуття, а також перенаправляти увагу і повністю зосереджуватись на тому, що ви робите.
11 бер. 2022

Корекція розвитку мови учнів/вихованців в умовах дистанційного навчання

Розвиток мовлення дошкільника є важливим компонентом всебічного розвитку особистості. І саме тому необхідно пам'ятати про важливість систематичної корекційної роботи з дітьми, які мають порушення звуковимови.
11 бер. 2022

Цікаві та корисні ресурси під час організації дистанційного навчання

У цей непростий час дуже важливо турбуватися про себе та свої родини. Але ж ми є педагогами і повинні розуміти важливість освітнього процесу для наших учнів під час дистанційної форми навчання. Тому, саме з метою допомоги вам, шановні педагоги, надаємо декілька онлайн ресурсів, які можуть стати корисними під час підготовки до уроку.
11 бер. 2022

Як підтримувати свій психологічний стан під час надзвичайних ситуацій

Події сьогодення безперечно негативно впливають на кожного, проте спектр можливих реакцій і емоцій вельми широкий. Багато хто відчуває себе враженим, вибитим з колії або не розуміє, що відбувається; інші відчувають страх або тривогу, можуть впасти в заціпеніння або апатію.
11 бер. 2022

До уваги батьків дошкільнят!

Пропонується інноваційна платформа для раннього розвитку дитини.

Про педагогіку партнерства педагогам-дошкільникам

Загальновідомо, що провідне місце у формуванні особистості дитини дошкільного віку відведено сім’ї. Головна мета роботи з батьками – досягти узгодженості дій та інтересів з питань виховання і навчання дошкільнят із метою формування позитивних результатів.
9 лют. 2022

Вихователі продовжують навчання у педмайстерні

Відбулось чергове засідання педагогічної майстерні доктора педагогічних наук, професора кафедри дошкільної освіти Бердянського державного педагогічного університету, Лариси Зайцевої. Зустріч була присвячена темі «Управління процесом оволодіння математичною компетентністю дітей дошкільного віку».
9 лют. 2022

Сучасні підходи до формування мовленнєвої компетентності дошкільників

Мовлення є частиною загального розвитку особистості, а навички володіння грамотним зв'язним мовленням — професійною потребою в багатьох сферах громадського життя. Тому завдання формування мовленнєвої компетентності дошкільників виступає як одне з головних завдань дошкільної освіти.
31 січ. 2022

Відбулось онлайн консультування вихователів закладів дошкільної освіти Бахмутської міської ТГ

Розвиток мовлення дошкільника - це важливий аспект його подальшого всебічного розвитку. Саме тому онлайн консультування вихователів закладів дошкільної освіти, яке організувала консультант центру професійного розвитку КУ «ЦПРПП Бахмутської міської ради» Марина Власова, було присвячено темі загального розвитку мовлення дітей дошкільного віку.