27 жовт. 2022

Фокус педагогічної майстерні - діагностування математичної компетентності дошкільнят

Педагоги закладів дошкільної освіти Бахмутської міської ТГ разом з науковцем працювали над темою «Системна діагностика як складова формування математичної компетентності у дітей дошкільного віку».
27 жовт. 2022

Відбулося засідання професійної спільноти методистів та керівників гуртків закладів позашкільної освіти Бахмутської міської ТГ

Заклади позашкільної освіти відіграють важливу роль не тільки в питаннях патріотичного виховання підростаючого покоління, але і забезпечують психологічну підтримку дітей у цей нелегкий для країни час та організовують змістовне дозвілля.
20 жовт. 2022

Дев’ята онлайн-зустріч на педмайстерні Лариси Зайцевої щодо математичної компетентності дошкільнят

І знову педмайстерня Лариси Зайцевої з педагогами Бахмутської територіальної громади.
19 жовт. 2022

Засідання профспільноти «Всеосвіта для вихователів» щодо дистанційної форми роботи з дошкільниками

Відбулося перше засідання педагогічної спільноти «Всеосвіта для вихователів», яке було присвячено особливостям організації дистанційної освіти дошкільників в умовах правового режиму воєнного стану в Україні.
14 жовт. 2022

Відбулася онлайн супервізія для консультантів м. Києва та області, які працюють у сфері психосоціальної допомоги населенню

Консультантом КУ «ЦПРПП Бахмутської міської ради», спільно з Донецьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти, разом із фахівцем з програм психічного здоров’я організації «Medicos del Mundo» та тренерами програми «Управління проблемами +» було організовано онлайн супервізію для консультантів м. Києва та області, які надають психологічну допомогу людям в громадах Бучанського району.
7 жовт. 2022

Відбулося друге онлайн засідання професійної спільноти вчителів перших класів

Онлайн засідання було організовано у формі семінару-тренінгу з використанням інтерактивних форм навчання за темою «Аспекти адаптації першокласників в умовах НУШ».
6 жовт. 2022

Відновилась робота педмайстерні Лариси Зайцевої «Формуємо математичну компетентність у дошкільників»

Приємною новиною для педагогів дошкілля стало продовження роботи педагогічної майстерні «Формування математичної компетентності у дітей дошкільного віку».
28 вер. 2022

Відбувся методичний онлайн-стрім «Атестація: питання та відповіді»

Фахівцями КУ «ЦПРПП Бахмутської міської ради» було організовано та проведено методичний онлайн-стрім «Атестація: питання та відповіді» для педагогічних працівників закладів освіти Бахмутської міської ТГ.
27 вер. 2022

Дистанційна освіта для дошкільнят у фокусі уваги професійної спільноти педагогів спеціальної та інклюзивної освіти

Відбулося перше онлайн засідання професійної спільноти для вчителів – логопедів, вчителів – дефектологів та асистентів вихователів закладів дошкільної освіти «Еквівалент спеціальної та інклюзивної освіти», яке було присвячено темі «Дистанційна освіта для дошкільнят».
22 вер. 2022

Стартують безкоштовні вебінари для вчителів з використання Всеукраїнської школи онлайн

З наступного тижня стартують безкоштовні вебінари для вчителів з використання Всеукраїнської школи онлайн для цікавого та ефективного навчання учнів 5-11 класів.