19 бер. 2024

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ МІСЬКОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛЬНОТИ ВЧИТЕЛІВ МОВНО-ЛІТЕРАТУРНОГО ЦИКЛУ

На засіданні було розглянуто питання «Штучний інтелект – один із засобів навчання» та «Долаємо навчальні втрати та розриви. Панорама ідей».
27 лют. 2024

БУДЕМО СТІЙКИМИ РАЗОМ

У цьому році Центром професійного розвитку започатковано роботу ресурсних зустрічей для педагогів нашої територіальної громади «БУДЕМО СТІЙКИМИ РАЗОМ», на яких учасники можуть говорити про те, де в умовах сучасного сьогодення знаходити ресурс, як піклуватися про своє ментальне здоров’я, звідки брати сили на підтримку своїх близьких.
26 лют. 2024

«МУЗИЧНА СКАРБНИЧКА» ДЛЯ ПЕДАГОГІВ ДОШКІЛЛЯ

Реалії, в яких зараз працюють педагоги, складні та важкі, але саме вони підштовхують нас перезаряджатися, ініціювати нові ідеї, бути у власному ресурсі. Особливості організації та проведення різних форм музичної діяльності в умовах сімейного формату виховання з елементами дистанційної освіти – це та проблема, яка що найбільше хвилює педагогічних працівників, які займаються музичним розвитком дітей, і тому саме вона лягла в основу теми засідання професійної спільноти керівників музичних «Музична скарбничка».
7 лют. 2024

ПОГРАЄМО НА СТОЛІ: НОВИЙ ФОРМАТ ВІДОМИХ ІГОР

Гра є важливим елементом дитинства, і дитячі настільні ігри це відмінний спосіб для формування різноманітних навичок та якостей у дошкільників. Під час сімейної форми виховання з елементами дистанційної освіти, яка діє в закладах дошкільної освіти нашої громади, настільні ігри допомагають розвивати у дітей когнітивні та пізнавальні здібності, моторику та координацію, соціальні навички. Ці ігри можуть зняти стрес, зайняти дітей в укритті, сприяти мотивації до навчання, позитивному емоційному стану, формуванню психологічної готовності до школи, навчальних навичок, або стати чудовою нагодою для влаштування затишних сімейних посиденьок.
2 лют. 2024

STREM-освіта для дошкільнят

Відбулося друге засідання професійної педагогічної спільноти «Всеосвіта для вихователів» для педагогів Бахмутської територіальної громади. Зустріч була присвячена реалізації інтегрованого підходу в межах STREM-освіти.
25 січ. 2024

ВІДБУЛОСЬ ДРУГЕ ЗАСІДАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛЬНОТИ «ЕКВІВАЛЕНТ СПЕЦІАЛЬНОЇ ТА ІНКЛЮЗИВНОЇ ОСВІТИ»

У дистанційному форматі відбулось друге засідання професійної спільноти «Еквівалент спеціальної та інклюзивної освіти» для вчителів-логопедів, вчителів-дефектологів та асистентів вихователя інклюзивних груп закладів дошкільної освіти з теми «Формування складової сторони мовлення у дітей з особливими освітніми потребами в умовах сімейної форми виховання з елементами дистанційного навчання».
24 січ. 2024

ТАЄМНИЦІ УСПІШНОГО ПУБЛІЧНОГО ВИСТУПУ

Центр професійного розвитку запросив педагогів закладів освіти Бахмутської громади на колективне консультування «Публічний виступ: особливості композиції та підготовки, корисні поради».
22 січ. 2024

ВІДЕОРЕДАКТОРИ ОПАНОВУВАЛИ УЧАСНИКИ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛЬНОТИ «ДИДЖИТАЛ»

«Відеозаняття - одна із складових освітнього процесу в умовах дистанційної освіти» - такою була тема другого засідання професійної спільноти «ДИДЖИТАЛ» для педагогів закладів дошкільної освіти Бахмутської територіальної громади.
19 січ. 2024

ДОЛАЄМО НАВЧАЛЬНІ ВТРАТИ ТА РОЗРИВИ

Аби допомогти вчителям шкіл Бахмутської громади знайти свій шлях надолуження втраченого, працівники Центру професійного розвитку провели практикум з теми: «Долаємо навчальні втрати та розриви». Під час онлайн зустрічі слухачі попрактикувалися у знаходженні різниці між освітніми, навчальними втратами та навчальним розривами, ознайомилися зі стратегіями подолання освітніх втрат, шляхами формування мотивації учнів до навчання.
17 січ. 2024

«АГЕНТИ ЗМІН» ДОШКІЛЛЯ ОПРАЦЬОВУВАЛИ ІНТЕРАКТИВНІ ПРИЙОМИ РОБОТИ З ДОШКІЛЬНИКАМИ

Відбулося колективне консультування «Якщо дитина діє та грається, їй навчання посміхається», яке провела консультант центру професійного розвитку КУ «ЦПРПП Бахмутської міської ради» Ірина Нікітіна. Заняття було присвячено інтерактивним методам та прийомам роботи з дошкільниками. Захід пройшов у форматі «Академії розвідників», де більше 50 педагогів виконували роль «агентів змін» та апробували запропоновані прийоми під час сумісної комунікації.