30 серп. 2023

Відбулася педагогічна гутірка «Освітній форпост Бахмута: виклики та орієнтири 2023/2024 навчального року»

Традиційно кожен новий навчальний рік починається серпневими заходами педагогічних працівників, які визначають стратегічні пріоритети розвитку освіти, шляхи їх реалізації, скеровують педагогічну спільноту до реалізації ціннісних орієнтирів особистості.
26 серп. 2023

Тривають серпневі заходи педагогів

На цьому тижні продовжились онлайн засідання професійних спільнот педагогів. Для обговорення нагальних питань зустрілися вчителі української мови та літератури, зарубіжної літератури, іноземних мов, суспільних дисциплін, Захисту України, хімії, біології, математики, фізики, трудового навчання та технологій, Захисту України закладів загальної середньої освіти Бахмутської громади.
25 серп. 2023

Стартували засідання професійних спільнот педагогічних працівників в рамках серпневих заходів

Незабаром стартує новий навчальний рік. Традиційно, перед самим його початком, відбуваються різноманітні серпневі педагогічні заходи, в тому числі предметні інструктивно-методичні наради із вчителями щодо підготовки до початку нового навчального року та особливостей організації освітнього процесу.
14 серп. 2023

На хвилі із сучасними освітніми тенденціями

Щоб залишатись в курсі новітніх освітніх змін, сучасному педагогу необхідно постійно самовдосконалюватися.
20 лип. 2023

Участь в літній Школі батьківства

Інструктор з фізкультури дошкільного навчального закладу №49 «Кріпиш» Надія Недосека взяла участь в літній Школі батьківства освітнього ХАБу Донеччини, яким опікується Донецький обласний інституту післядипломної педагогічної освіти.
24 трав. 2023

Відбулося онлайн-засідання професійної педагогічної спільноти для педагогів дошкільної освіти Бахмутської ТГ

Відбулося останнє онлайн-засідання професійної педагогічної спільноти «Всеосвіта для вихователів» для педагогів закладів дошкільної освіти Управління освіти Бахмутської міської ради. Воно було присвячене темі «Дошкільнята і світ природи».
16 трав. 2023

Відбулося засідання професійної педагогічної спільноти керівників музичних «Музична скарбничка»

Питанням взаємодії керівника музичного та батьків в умовах дистанційного навчання було присвячено засідання професійної педагогічної спільноти керівників музичних «Музична скарбничка».
11 трав. 2023

Підвищення кваліфікації - важлива складова професійного зростання вчителя

Горлівський інститут іноземних мов пропонує дистанційні курси підвищення кваліфікації.
27 квіт. 2023

Відбулося практичне заняття «Як бути уважним до себе. Тілесні практики усвідомлення» для педагогів закладів освіти Бахмутської ТГ

Практичним психологом КУ "ЦПРПП Бахмутської міської ради" проведено практичне заняття «Як бути уважним до себе. Тілесні практики усвідомлення» для педагогів закладів освіти Бахмутської ТГ, під час якої вони практикували техніки майндфулнес.
26 квіт. 2023

Відбулося третє онлайн засідання професійної спільноти для вчителів-логопедів, вчителів-дефектологів та асистентів вихователів закладів дошкільної освіти «Еквівалент спеціальної та інклюзивної освіти», яке було присвячено темі «Методичні засади формування лексико-граматичної сторони мовлення у дітей дошкільного віку з освітніми потребами в умовах дистанційного навчання».