16 січ. 2024

ПРОДОВЖУЄМО ПРОВОДИТИ МІТАПИ – КОРОТКІ ЗУСТРІЧІ ПРАКТИЧНОГО СПРЯМУВАННЯ

Практичний психолог ЦПРПП Юлія Коршун продовжує проводити з педагогами ЗОШ №5 мітапи – короткі зустрічі практичного спрямування для тренування дбайливого ставлення до себе.
12 січ. 2024

ІНСТРУКТИВНО-МЕТОДИЧНА НАРАДА ДЛЯ КЕРІВНИКІВ ПРОФСПІЛЬНОТ

Відбулася інструктивно-методична нарада для керівників професійних спільнот вчителів закладів загальної середньої освіти.
12 січ. 2024

ЗАСІДАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛЬНОТИ ВЧИТЕЛІВ 1-2 КЛАСІВ

Відбулося засідання професійної спільноти вчителів 1-2 класів початкової школи.
10 січ. 2024

РОЗПОЧАЛАСЯ ПІДГОТОВКА ДО СЕРТИФІКАЦІЇ ВЧИТЕЛІВ 2024 РОКУ

Працівниками комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Бахмутської міської ради» був проведений методичний івент «Сертифікація: таємниці успіху, реалії та перспективи». Під час заходу учасники ще раз пригадали, що таке сертифікація і навіщо вона потрібна, як зареєструватися на сертифікацію, з яких етапів вона складається.
20 груд. 2023

ДОСВІД ДОШКІЛЛЯ ГРОМАДИ ПРЕДСТАВЛЕНИЙ НА ОБЛАСНІЙ ШКОЛІ ДИРЕКТОРА

Вебзала обласної Школи директора Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти зібрала учасників для обговорення питання щодо особливості складання Стратегії розвитку закладів дошкільної освіти.
6 груд. 2023

«МЕТОДИЧНІ СМАКОЛИКИ» ДЛЯ ПЕДАГОГІВ ДОШКІЛЛЯ

«Методичним подарунком» для педагогів закладів дошкільної освіти Бахмутської громади стало колективне консультування «Інструменти для здійснення освітнього процесу у змішаному форматі навчання» з експертом дошкільної освіти Ольгою Безсоновою.
26 вер. 2023

Педагоги дошкілля представили досвід на Міжрегіональному марафоні фізкультурно-оздоровчої роботи

Наприкінці вересня до Дня дошкілля Донецьким інститутом післядипломної освіти було проведено Міжрегіональний виставковий марафон, у якому взяли участь педагоги закладів дошкільної освіти Донеччини та Івано-Франківщини.
14 вер. 2023

Відбулося колективне онлайн консультування з теми «Нас чекає новий рік новації з атестації педагогів» для вчителів закладів загальної середньої освіти

Понад два роки освітяни з нетерпінням очікували ухвалення та введення нового «Положенням про атестацію педагогічних працівників». Тому на колективне онлайн консультування з теми «Нас чекає новий рік новації з атестації педагогів» для вчителів закладів загальної середньої освіти зібралась повна вебзала.
12 вер. 2023

Досвід педагогів дошкілля Бахмутської громади представлений на освітньому таборі Вінницький EduCAMP

Cпівпраця дає шанс кожному розвинути цілий спектр важливих навичок і бути успішним у житті. Всім відомо, що для педагогів взаємодія із колегами різних областей сприяє формуванню професійних компетентностей, обміну досвідом педагогічної практики.
7 вер. 2023

Веб-зала зібрала педагогів закладів дошкільної освіти (спеціалістів Управління освіти з питань дошкільної освіти, директорів, вихователів-методистів, вихователів, вузьких спеціалістів) на колективне онлайн консультування з теми «Нас чекає новий рік новації з атестації педагогів».